Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyoru Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

KRS Makina Hyundai Forklift ve Depo İçi Ekipmanların Satış Bayisi'dir.

Ürün Grubumz

(Dizel Forklift, Akülü Forklift, LPG Forklift, Reach Truck ,Picker)

Kocaeli ve Sakarya  hızlı, güvenilir, profesyonel hizmet veren KRS Makina'nınKocaeli/Gebze'de bulunan Forklift Servisi kurumsal ihtiyaçlara yönelik tamir, bakım, onarım, kiralama , sıfır ve 2.el satış , hizmeti vermektedir.

Servis bölümünde çalışan teknik servis personelimiz, Hyundai, Hyster, Kalmar, Linde, Still, Jungheinrich, Komatsu, Toyota, Yale, olmak üzere dünyanın önde gelen markalarının elektrikli/akülü ve lpg forklift, dizel forklift - istif makinelerinin bakım onarım ve tamirlerini yapma konusunda uzmandır. Forklift servisi merkezimizde akülü forklift, elektronik kart tamiri ve depo içi istif makineleri, Stacker, Reach Truck, Transpalet, Sipariş Toplama Araçları ve elektronik kart tamirlerini de fark edilir bir şekilde uzman kadromuzla en uygun fiyatlarıyla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Forklift Dolgu ve Havalı Lastik ihtiyaçlarınızda lütfen bizden fiyat alınız firmamızda : SOLiDEAL, CONTİNENTAL, BRIDGESTONE, LASSA, TİRON gibi sektörün önde gelen markaları vardır.

Yedek parça ürün gurubumuz (-Bakım filtre ve sarf malzemeleri -Elektrik Grubu -Motor Grubu -Şanzıman Grubu -Diferansiyel Grubu -Yürüyüş Grubu -Hidrolik Grubu ve Asansör -Dolgu ve Havalı Lastik grubu -Poliüretan (YÜK,YÜRÜYÜŞ)

Politikamız..

Sıradan makine, ekipman ve hizmetlerin ötesinde projenizin ihtiyaçlarını sürekli gelişen ve KALİTELİ Hizmet anlayışı özelliğini taşıyan filosu ve talepleriniz doğrultusunda esnek ürün seçenekleri ile karşılayan KRS MAKİNA ; işletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun müşteri odaklı yaklaşımı ve güler yüzlü ekibi ile size Bugüne kadar almış olduğunuz hizmetlerin fazlasını sunar.

'Yükünüz Size Ağır Gelmesin' Sefa Karasu