Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyoru Kapat
Forklift Yedek Parça

Forklift Yedek Parça

Forklift Yedek Parça Ve Aksesuarları

Güç kaynağı ister akülü, ister içten yanmalı bir motor olsun, ağır tonajdaki yükleri kaldırma ve malzemeleri taşıma gerektiren işletmelerin vazgeçilmezidir forkliftler. İnsan gücünün kaldıramayacağı ağırlıkta yükleri güvenli şekilde taşımak için kullanılırlar. Üretim aşamasında belli bir kapasiteye dayanabilecek şekilde üretilmiş olan forkliftler, zamanla uzun süreli çalışmadan kaynaklı yıpranma ve aşınmaya karşı duyarlıdırlar.

Forkliftlerin parçalarının aşınması göz önünde bulundurularak, hem aracınızın hem de çalışanlarınızın güvenliğini sağlamak adına, zamanında bakımının yapılması ve kontrollerinin eksiksiz yerine getirilmesi gerekmektedir. Güvenli kullanım için kaliteli ve orijinal yedek parçalar ve aksesuarlar büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimiz için satışını yaptığımız her forklift bakım ve onarım ihtiyaçları konusunda parça tedariği sağlıyoruz.

Her ne kadar en iyi markayı da almış olsanız, forkliftinizin sorunsuz ve verimli şekilde çalışması için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu hususlar dikkatli çalışma, düzenli bakım ve yüksek kalitede yedek parça takviyesidir. Türkiye’nin her köşesine gönderimini sağladığımız yedek parça desteğimiz ve aksesuar desteğimiz ile forkliftlerinizi güvence altına alıyoruz.


WHATSAPP : 0 530 361 41 60

Mail: neziha@krsmakina.com

-Bakım filtre ve sarf malzemeleri
-Elektrik Grubu
-Motor Grubu
-Şanzıman Grubu
-Diferansiyel Grubu
-Yürüyüş Grubu
-Hidrolik Grubu ve Asansör
-Dolgu ve Havalı Lastik grubu
-Poliüretan (YÜK,YÜRÜYÜŞ)