Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyoru Kapat
Forklift Ve Depo İçi Ekipman Servisi

Forklift Ve Depo İçi Ekipman Servisi

Forkliftin kalitesi kadar, satış sonrası sağladığı servis hizmet kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Bu konuda geçmişten günümüze süregelen tecrübemiz ile, satın aldığınız herhangi bir forklift modelimizden memnun kalmanız ve en kapsamlı şekilde kullanabilmeniz adına profesyonel servis hizmeti sağlıyoruz.

Süregelen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek, sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Daha etkin servis hizmeti için yenilikler ve eğitimler ile tüm personelimizi destekliyoruz. Gelişen ve değişen teknoloji ile paralel hareket ederek, servis araç ve ekipmanlarımız için sürekli yatırım yapıyoruz. Bu kapsamda, servis hizmeti verecek olan personelimizin uluslararası hizmet kapasitesinde olması adına çaba sarf ediyoruz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz forkliftlerin itibarının devamlılığının satış sonrası da süregelmesinin, satış sonrası sağlanan servis ve destek ile gerçekleştiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, sadece satışa değil, kullanım sırasında ve daha sonraki dönemlerde her türlü ihtiyaç için servis desteğinde sınır tanımıyoruz.

WHATSAPP : 0 530 361 41 60

Mail: neziha@krsmakina.com

Servis Danışmanlığı Hizmeti

Forklift istifleme aracının, arızaları personel eğitimi , rutin bakımı, muhtemel riskler gibi konularda ekiplerimiz tarafından uzman destek sağlanmaktadır.

Satışı gerçekleştirilen forkliftlerin en üstün performans ile çalışmasını ön planda tutarak, olası arızalar ile karşılaşıldığında yeniden çalışır hale gelmesi için pratik çözümler ile onarımını gerçekleştiriyoruz. Bizden almış olduğunuz forkliftleri kullanan müşterilerimiz yedek parça ve servis konusunda aylarca süren yedek parça tedariği ya da tanı teşhis gibi durumlara maruz kalmazlar. Bütün yedek parçalar orijinal hali ile distribitör firmanın stoklarında bulunmaktadır. İş yükünü hafifleten en önemli iş makinası olan forkliftin yedek parça bulma sorunu yaşamadan, her türlü sorununuza anında kalıcı çözümler sunuyoruz.

Forkliftleriniz için sağlanan servis desteklerimiz :

Tamir-Bakım servisimiz ile müdahale,

Tam Kapsayıcı Bakımlar

Forkliftleriniz için planlı ve koruyucu bakım

Kaynak işlemleri

Motor revizyonu

Asansör ve piston tamirleri

Parça tamirleri

Hidrolik pompa, hortum onarımı, değiştirilmesi ve yeniden imalatı

Havalı ve Dolgu forklift lastiği değişimleri

Çatal tamir ve uygunluk tespiti

Elektrik tesisatı onarımı ve yeniden tesisat çekimi

Kontrol valfleri tamiri, değişimi ve yeniden imalatı