Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyoru Kapat
Forklift Satış

Forklift Satış

AKÜLÜ FORKLİFTLER

HYUNDAİ akülü forkliftleri, öncelikli ihtiyaçların gürültü azatlımı ve egzoz gazı kirliliği yaratmamanın olduğu durumlarda 1 numaradır. Üstelik HYUNDAİ akülü forkliftleri son derece güvenilir, dayanıklı ve ekonomiktir. Yüksek depolama kapasiteli ve uzun ömürlü sağlam, güçlü çekişli aküler 8 saatlik bir vardiyayı tamamlamaya yetecek kadar enerji sağlar. Bunun yanında, HYUNDAİ akülü forkliftleri, yüksek düzeyde emniyetli, konforlu ve fonksiyonel işletim sağlar.

LPG’Lİ FORKLİFTLER

Krsmakina LPG’li ve dizelli çatallı yükleyicileri en zorlu endüstriyel uygulamalarda güç ve dayanıklılık açısından dünya çapında bir itibara sahiptirler.

Krsmakina dizel Forklift, LX serisindeki standart modellerden Yale® Veracitor® VX yelpazesinin seçkin yapılandırmalarına kadar çok çeşitli LPG’li ve dizelli çatallı yükleyicilerin tasarım ve imalatında rakipsiz bir mirasa sahiptir.

Krsmakina  LX Serisi LPG’li ve dizel çatallı yükleyicileri orta ağırlıkta iş uygulamalarında yüksek randıman sunmak üzere tasarlanmışlardır.

Krsmakina Veracitor® VX serisi Dizel ve LPG’li çatallı yükleyiciler özel müşteri ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere azami verim ve ekonomik yakıt tüketimi için tasarlanmışlardır. Çok geniş kapasite ve motor yapılandırmaları aralığı, çeşitli uygulamalar ve endüstriler için çok yönlülük sunmaktadır.

DİZEL FORKLİFTLER

KRS Makina dizel forkliftler 1.5 tondan 32 tona kadar taşıma kapasitesi ve dünyaca kabul görmüş motor seçenekleri ile güçlü performans, düşük yakıt tüketimi ve optimum görüş açısı sunmaktadır. Yüksek yoğunluktaki operasyonlarda kullanılabilen bu makineler,  geniş operatör alanı ve titreşimi azaltan süspansiyon sistemi ile forklift kullanımını daha az yorucu hale getirmektedir. KRS makina forkliftler fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı istifleme sektöründeki yarım asırı aşan tecrübesiyle KRS makina garantisi altındadır.

KRS makina dizel forkliftlerde, sideshift ataşmanı, ışıklandırma, sinyalizasyon, yük dayama korkuluğu, sağ-sol ve dikiz aynaları, 3. yol valf, hidrolik direksiyon, yangın söndürme tüpü ve takım çantası standart ekipman olarak sunulmaktadır. Forkliftlerde kullanılan diğer ataşmanlar ise KRS makina forkliftlere özel olarak üretilmekte olup, seçeneklere sitemizdeki forklift ataşmanları bölümünden ulaşabilirsiniz.